TVC.pl - portal turystyczny  
koszyk zapytań regiony w Polsce szukaj TVC.pl - strona główna
Wczasy w Polsce
woj. zachodniopomorskie woj. pomorkie woj. warmińsko-mazurskie woj. podlaskie woj. lubuskie woj. wielkopolskie woj. kujawsko-pomorskie woj. mazowieckie woj. łódzkie woj. lubelskie woj. dolnośląskie woj. opolskie woj. śląskie woj. małopolskie woj. podkarpackie woj. świętokrzyskie
Szczegółowo
Zapraszamy do prenumaraty bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Promocje, nowe oferty, nowe zasoby. Informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail.
 

Licznik odwiedzin:
64 199 821
Najczęściej odwiedzane obiekty:

-Domki letniskowe
 
O OBIEKCIE

Raduń - Milkowo - agroturystyka nad jeziorem

Kaszuby, woj. pomorskie

Domek z apartamentami w Milkowie

DZIEMIANY, 83-425 Raduń - Milkowo
tel.: dom.586881272,kom.692289475
SZCZEGÓŁY OBIEKTU
 • o obiekcie
 • galeria
 • terminarz
 • cennik
 • Ceny od 40 do 40 zł

  Galeria zdjęćZ radością prezentujemy państwu naszą ofertę turystyczną.

  Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Milkowo",położonego na terenie powiatu Kościerzyna w gminie Dziemiany. Gospodarstwo to obszerny teren usytuowany na obrzeżach Wdzyckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem czystego jeziora " Brzeżno" łączącego się jeszcze z kilkoma jeziorami.

  Zabudowanie i jezioro otoczone są przez rozległe, sosnowe lasy obfitujące w jagody i grzyby. Połacie leśne dają możliwości zobaczenia zwierząt leśnych. Występują tu sarny, dziki, jelenie a ze zwierzyny drobnej zające, króliki i lisy.

  Okolice przyciągają swym urokiem nieustannie przez cały rok. Do dyspozycji mamy domek z 3 apartamentami dwupoziomowymi każdy dla 4 osób.

  Apartament składa się z pokoju dziennego z TV,aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i WC a na piętrze duża sypialnia z dwoma łóżkami jednoosobowymi i jednym podwójnym.

  Na zewnątrz apartamentu zadaszony taras z miejscem do wypoczynku z widokiem na las i plac zabaw.Z drugiej strony z okien widok na jezioro w odległości ok.50 m. Do dyspozycji gości jest pole do siatkówki,kosza,badmintona a w zadaszonej świetlicy stół do tenisa stołowego.

  Mamy również dla gości lubiących wodę kajaki,łódki i rower wodny oraz własne pomosty do wędkowania a dla pozostałych piaszczystą plażę z łagodnie opadającym dnem.

  Wieczorami 2 razy w tygodniu na wydzielonym miejscu zapraszamy na wspólne biesiadowanie przy ognisku,gdzie zapewniamy opał i miłą, rodzinną atmosferę. Polecamy dla naszych gości domowe obiady a zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu w pobliżu kwatery.
   
  Noclegi w Polsce